Schott - Laboratorní topné desky s mícháním

Vysoce funkční, exklusivní design

Laboratorní topné desky od SCHOTT Instruments ukazují, jaký kreativní design může nabídnout spojení praktických zkušenosti s nejmodernějším know-how materiálů. Perfektní bezpórová plocha z jedinečného keramického skla Ceran je téměř nezničitelná. Také dotykové ovládání propůjčuje laboratorním topným deskám další exkluzivní vlastnosti, zejména z pohledu praktického využití.

Topné desky - tabulka vybyvení

SLR

Míchat, ohřívat a regulovat
Vedle rychlého nebo podle teploty řízeného ohřevu je v laboratořích mnoho aplikací, při kterých je nutné kapaliny při zahřívání míchat. S naším novým laboratorním míchadlem můžete kapaliny míchat nejen intenzívně při rychlém ohřevu, ale také šetrně při udržování nastavené teploty. Na velkém a přehledném displeji lze všechny funkce zobrait a sledovat. Míchadlo a topení se obsluhují separátně ručními otočnými knoflíky. Počet otáček míchadla lze v rozsahu 100–1100 min-1 nastavit po krocích 10 min-1. Střední počet otáček je současně graficky zobrazován. Už od spodního rozsahu otáček se dociluje vynikající cirkulace kapaliny. Příkon topení je nastavitelný ve 24 stupních a dosahuje ve stupni 24 střední hodnotu 0,9 kW. Střední hodnota výkonu je také graficky zobrazována. S připojeným teplotním čidlem Pt 1000 (volitelné příslušenství) lze regulovat teplotu od 25°C do 200°C, s přesností ± 2 °C až 5°C (v závislosti na množství kapaliny, její tepelné kapacitě a teplotě okolí). Ukazatel informuje uživatele, přepínáním každých 5 sekund, o nastavené žádané a aktuální skutečné teplotě.

SLR


SLK6

Multitalent
Zejména pro laboratoře, kde se často střídají požadavky na ohřev, je vhodný multitalent SLK 6, který spojuje do jednoho zařízení vysoce výkonnou topnou desku (na levé straně) a topnou desku s míchadlem (na pravé straně). Výkon topení a míchání lze nastavovat v 9 stupních. Počet otáček míchadla se nastavuje od 100 do 1100 min-1. S připojeným teplotním čidlem Pt 1000 (volitelné příslušenství) lze, na straně s míchadlem, regulovat teplotu mezi 35 °C až 199 °C s přesností ± 2°C až 5°C (v závislosti na množství kapaliny, její tepelné kapacitě a teplotě okolí). Žádanou a skutečnou teplotu lze sledovat na LCD displeji.

SLK 6

Uživatelsky příjemný design
Design SCHOTT Instruments laboratorních varných přístrojů se vyznačuje tím, že na varných deskách nenaleznete žádné vystupující obslužné prvky nebo ohraničující rámečky se špinícími se kouty. Obsluha pomocí dotykového ovládání infračervených senzorů. Tím se pro uživatele snižují na minimum denní nároky na čištění a péči o přístroj.
SLK1 a SLK2

Rychlý ohřev
K rychlému a bezpečnému zahřátí kapalin se nejlépe hodí obě SCHOTT Instruments laboratorní topné desky SLK 1 a SLK 2. Příkon topení s infračerveným zářením je nastavitelný v 9 stupních a dosahuje ve stupni 9 střední hodnotu příkonu 1,2 kW popř. 1,8 kW. Teplota během ohřívání je rovnoměrně rozložena po celé ploše zahřívací desky.

SLK 1 a SLK 2SLK2-T

Ohřev s regulací teploty
Mnohé aplikace v laboratoři vyžadují zahřátí na určitou teplotu nebo udržování na konstantní teplotě. To umí SLK 2-T s připojeným teplotním čidlem Pt 1000 (volitelné příslušenství) a regulací mezi 35 °C až 199 °C, s přesností ± 2 °C až 5 °C (v závislosti na množství kapaliny, její tepelné kapacitě a teplotě okolí). Žádanou a skutečnou teplotu lze sledovat na LCD displeji.

SLK 2 T


Technická data a objednací čísla pro SLK6 a SLR
Technická data a objednací čísla pro SLK1, SLK2 a SLK2-TCeny naleznete v sekci Ceník - Ceník SCHOTT Instruments

Katalog - Procesní elektrody SCHOTT (v angl.) v PDF (1,6 Mb)
Kompletní katalog SCHOTT (v angl.) v PDF (3,5 Mb)

Žádosti o cenové nabídky, objednávky a další dotazy můžete poslat elektronicky: wtwkucerova@seznam.cz
poštou: Ludmila Kučerová, U Kojeneckého ústavu 11, 568 02 Svitavy
faxem: 461 310 782
telefonicky: 461 310 782, 603 575 829

zpět na Hlavní stránku
zpět na TITRACE - SCHOTT