Nová Titronic 110® - pístová byreta s plus

Titrovat a dávkovat
TITRONIC® 110 plus je pístová byreta pro precizní dávkování a titraci. Lze ji nasadit jako samostatný přístroj, ve spojení s titrátorem a dalšími pístovými byretami nebo v připojení na PC. S ručním kontrolérem TR 160 je možné provádět manuální titrace na vizuální konečné body (např. změna barvy acidobázického indikátoru) nebo v kombinaci s externím pH metrem.

Vysoce přesná a robustní
Rozlišení dávky v 10000 krocích, s vysokou přesností kalibrované DURAN® skleněné válce – specialita fy SCHOTT Instruments, rychle a snadno vyměnitelné dávkovací nástavce a vysoce kvaliní zpracování, to vše řadí TITRONIC® 110 plus k pístovým byretám, ke kterým v jejich přesnosti a robustnosti nelze najít srovnání.

Nová TITRONIC 110 - pístová byreta s plus

Kompatibilní výměnné nástavce
Výměnné nástavce jsou navíc vzájemně kompatibilní s titrátory TitroLine alpha plus a pístovými byretami předchozí generace TITRONIC® 100, TITRONIC® 110 a TITRONIC 200®.

Jako dávkovací a titrační byreta s TitroLine alpha plus a TitriSoft
TITRONIC® 110 plus může být používána jako dávkovací byreta pro přesné nadávkování činidel a jako titrační byreta v kombinaci s TitroLine alpha plus, právě tak jako dávkovací a titrační byreta uvnitř systému pod softwarem TitriSoft.

PC ovládání a řetězení („Daisy Chain“)
Všechny funkce TITRONIC® 110 plus můžete, přes sériové rozhraní, řídit z PC. TITRONIC® 110 plus lze proto jako dávkovací nebo titrační byretu používat také v systémech jiných výrobců. Pro komplexní aplikace je možné zřetězením („Daisy Chain“) zapojit až 16 přístrojů v řadě za sebou. Přístroje se přitom vzájemně propojují přes své druhé sériové rozhraní. Každý přístroj je separátně pod vlastní adresou dotazovatelný a dává samostatné zpětné hlášení, aniž by bylo nutné používat další přídavné datové kabely do PC.

Speciální dávkovací aplikace
S připojenou PC klávesnicí se všechny dávkovací kroky provádějí na stisk tlačítka. Přitom lze rychlost dávkování a plnění byrety optimálně nastavit, aby byly velmi přesně dávkovány i vysoce viskózní kapaliny, jako např. koncentrovaná kyselina sírová. Byreta TITRONIC® 110 plus je proto vhodná také pro předúpravu vzorku pro viskozimetrická měření.
Technická data TITRONIC® 110 plus a TitroLine alpha plus
Objednávkové informace pro TITRONIC® 110 plus a TitroLine alpha plus
Software TitriSoft 2.6 a 2.6 P

TITRONIC 110

Ceny naleznete v sekci Ceník - Ceník SCHOTT Instruments

Katalog - Procesní elektrody SCHOTT (v angl.) v PDF (1,6 Mb)
Kompletní katalog SCHOTT (v angl.) v PDF (3,5 Mb)

Žádosti o cenové nabídky, objednávky a další dotazy můžete poslat elektronicky: wtwkucerova@seznam.cz
poštou: Ludmila Kučerová, U Kojeneckého ústavu 11, 568 02 Svitavy
faxem: 461 310 782
telefonicky: 461 310 782, 603 575 829

zpět na Hlavní stránku
zpět na TITRACE - SCHOTT