photoLab® S12

Fotometr pro profesionály s rozšiřenými sadami testů, kinetika, vlastní metody.

Všechny sady testů, které nabízí WTW, jsou podporovány tímto fotometrem a může se s nimi měřit v reakčních kyvetách při rychlých postupech nebo v pravoúhlých kyvetách se zvýšenou citlivostí. K dispozici je 12 vlnových délek a na základě techniky referenčního paprsku fotometr dovoluje vedle testů také měření kinetiky s vynikající stabilitou.

Nejjednodušší komfortní obsluha: odklopit víko fotometru, vložit kyvetu se zpracovaným vzorkem a odečíst výsledek. Vložená kyveta je automaticky rozeznána a funkce AutoSelect zvolí sama všechna nutná nastavení pro měření. Výsledek je okamžitě zobrazen na přehledném grafickém displeji.

photoLab S12

Optický systém nemá opotřebitelné mechanické části. Neobsahuje žádné pohyblivé díly a je podpořen nejmodernější elektronikou. Víko je nejen protiprachovou ochranou, nýbrž také vypínačem s kontrolní funkcí. Odklopením víka se samočinně přezkouší optický systém.

Fotometr photoLab® disponuje 4 funkčními tlačítky pro opakovaná měření stejného parametru nebo pro volbu měření extinkce, popř. transmitance, k zadání uživatelských změn základního nastavení a metod s nekódovanými kyvetami. Navíc pomocí numerické klávesnice lze přidat k naprogramovaným metodám až 50 vlastních metod a čísleným identifikátorem označovat měřené vzorky.

Zadat vlastní metodu lze také pohodlně z PC pomocí programového vybavevní "Multi/ACHAT II" přes propojovací kabel AK Labor. Při update metod z domovské stránky WTW (www.WTW.com) zůstanou vlastní metody v paměti fotometru zachovány. Výsledky vzorků z paměti, která pojme až 1000 dtových vět, je možno vytisknout na sériové tiskárně (více - Software a tiskárny).

Pro mobilní měření je připravena akumulátorová verze photoLab® S12-A s praktickými předpisy k analýze ve zkrácené formě v přihrádce víka.

 • Technická data • Objednávky
  ModelObj. číslo
  photoLab® S12síťová verze, 230 V eurozástrčka250 024
  photoLab® S12-Aakumulátorová verze, 230 V eurozástrčka250 026
  jiné napájení / specifické pro zemi dodání dle poptávky

  Bližší informace o obsahu dodávaných souprav naleznete v ceníku.

  Příslušenství
  Reakční činidla
  Kombinované (CombiCheck) a standardní roztoky
  Všeobecné pokyny k reakčním činidlům
  Bezčinidlové testy

  Objednávky, poptávky a další dotazy můžete poslat elektronicky: wtwkucerova@seznam.cz
  poštou: Ludmila Kučerová, U Kojeneckého ústavu 11, 568 02 Svitavy
  faxem: 461 310 782
  telefonicky: 461 310 782, 603 575 829